Váš najobľúbenejší LEGO® obchodík ❤️
Po-Pi: 10:00 - 17:30, So: 9:00 - 12:00
Tel.: +421 55 622 23 18 | +421 907 919 608
Search
Search
Close this search box.

ČO SO STARŠÍMI LEGO STAVEBNICAMI? VYUŽITE LEGO BAZÁR!

Máte doma tisícky farebných kociek LEGO, ktoré už neprinášajú radosť ako kedysi? Kúpili ste novú stavebnicu ako darček, no netrafili ste sa do vkusu? Nezúfajte! 


Máte doma stovky alebo tisícky farebných kociek LEGO, ktoré Vám už neprinášajú radosť ako kedysi? Vaše ratolesti už vyrástli, majú iné záujmy a poskladané výtvory ich detskej fantázie zapadajú na poličkách prachom? Kúpili ste túto stavebnicu svojim najbližším ako darček, no netrafili ste sa do ich vkusu a teraz Vám doma ostala nerozbalená krabica? Nezúfajte! Stále sú tu ľudia, ktorým Vaše LEGO ešte môže urobiť veľkú radosť. Využite náš LEGO Bazár

Sú to vášniví zberatelia, ktorých by potešila každá jedna kocka z pre Vás už nepotrebnej stavebnice. Miestom pre obe strany je Legáčik a náš Lego bazár. Ak máte záujem oživiť Vaše už poskladané a použité alebo úplne nové kúsky, tak nás, prosím, kontaktujte na našej emailovej adrese legacik@legacik.sk a do prílohy nám pridajte fotografie Vašich stavebníc. Prineste k nám do Legáčika kúsok tohto Vášho farebného detského sveta a vytvorte tým úsmev na tvári iných. Samozrejme, že to nebude zadarmo a naviac týmto skutkom potešíte nie len seba, ale aj nás a nádejného zberateľa. Navyše, ak nám stavebnice prinesiete kompletné a s pôvodným návodom, tak ich od Vás odkúpime veľmi výhodne.

U nás v Legáčiku vieme stavebnice  rovno vykúpiť alebo uviesť do komisionálneho predaja podľa akejkoľvek dohody, ktorú s našimi zákazníkmi uzavrieme. O podmienkach výkupu alebo komisu sa spisuje stručná zmluva o sprostredkovaní komisionálneho predaja. Neváhajte, odfoťte Vaše kúsky, pošlite nám ich na našu emailovú adresu legacik@legacik.sk a určite sa dohodneme.

Legáčik si vyhradzuje právo tovar neprevziať, ak má plné alebo obmedzené priestory vydelené na tieto účely.

PÁR TIPOV Z AKTUÁLNEJ PONUKY


Všimli ste si, že Vaša dcéra alebo vnučka sa rada hrá na slávnu speváčku? Doprajte jej na chvíľu prežiť tento sen naplno! S touto LEGO Friends stavebnicou jej umožníte postaviť si vlastné spevácke pódium so žiarou reflektorov a hudobnými nástrojmi. Ani sa nenazdáte a so štipkou detskej predstavivosti zrazu doma máte svetový koncert.

LEGO Friends Pop štúdio 29€

Má Vaša nežnejšia ratolesť chuť na poriadne dobrodružstvo v prírode? Kamarátka Andrea zo stavebnice LEGO Friends už na ňu čaká a je zvedavá na jej nápady! Teší sa na spoločnú jazdu na nafukovacom člne, chytanie rýb, súťaž v lezení a nakoniec na príbehy, ktoré si povedia v stane.

LEGO Friends Jazda na divokej vode 19€

Máte doma nádejného bagristu, ktorý by najradšej preskúmal, čo sa skrýva pod zemou vo Vašej záhradke? Tak nasadať do kabíny pre vodiča a ideme na to! Táto stavebnica je ideálnou hračkou do piesku. Pohyblivá radlica umožňuje kopať jamy v pieskovisku a zahrať sa tak na malého staviteľa.

LEGO Technic Bager 50€

Objav aký zaujímavý môže byť život poľnohospodára! Jazdou týmto moderným a terénnym LEGO traktorom sa prispôsobíš každému povrchu alebo prekypríš celé pieskovisko a domov odídeš ako naozajstný farmár

LEGO Technic Traktor 79€

Kamarátom sa pokazili autíčka a potrebujú ich odtiahnuť? Kamarátkam treba viac piesku, aby vo svojej formičke upiekli koláčik? S touto pohyblivou vlečkou na tvojom novom nákladiaku to nebude problém. Užiješ si jazdu na veľkom nákladnom aute a pomôžeš ostatným.

LEGO Technic Nákladiak 45€

Baví ťa pretekať? Rád si užívaš rýchlu jazdu? S týmto rýchlym pretekárskym autom určite vyhráš každú súťaž. Vysoký podvozok a gumenné kolesá z teba spravia majstra na každom povrchu.

LEGO Technic Štvorkolka 28€